המפעל הראשי

מתקני תצוגה לשולחן ולקיר במגוון גדלים ווריאציות כדי שהמידע יהיה נראה נגיש ומאורגן

הנהלת טריפולד

שילוט עם גב נדבק או מגנטי פתרונות לימי הקורונה התקנה ללא כלי עבודה

אולם ייצור ראשי

מזה 70 שנה אנחנו מובילים בעולם בתחום הוויזואלי פנה אלינו ונתאים לך פתרון התפור למידותיך

Tarifold מזה 70 שנה קל לתייק למצוא לראות

“חברת שמש משה פרויקטים מיוחדים בע”מ”, עוסקת ביבוא בלעדי של מוצרי TARIFOLD  לישראל והינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Tarifold מצרפת. היצרנית הגדולה בעולם של מתקני תצוגה איכותיים.

מתקני התצוגה של חברת Tarifold, הם הפתרון המושלם להצגת נתונים חיוניים לעיני המשתמש במהירות וביעילות. מתקני התצוגה מיועדים לחדרי מבצעים, לחמלי”ם, למוקדים עירוניים, על שולחן העבודה, למשרד, לאולם התצוגה, למחסנים וכן, לאולמות עבודה וייצור, למכונות ופסי ייצור. המתקנים מכילים כיסים צבעוניים שקופים, בגדלים שונים ובמגוון אפשרויות.

70 שנות ניסיון

70 שנות ניסיון המידע הנכון ברגע הנכון לקבלת ההחלטות הנכונות: זוהי רוחו המקורית של טריפולד. לאחר 70 שנה, המותג הצרפתי הפך להפניה לשבחים רבים לפתרונות בתקשורת חזותית וארגון במקום העבודה.

ממציא מערכת התצוגה Tarifold

הוא הממציא של מערכת התצוגה, כלי הפניה למסמכים שנמצא בשימוש נרחב המסייע לאנשים להתארגן בעבודתם היומיומית: לגלות את מערכת יחידת הקיר PRO החדשה והפטנטית שלנו תקבע סטנדרטים חדשים בניהול מסמכים. 

הפוך את העבודה לקלה ויעילה יותר

אחרון חביב, טווח הזיהוי החדש שלנו יפתיע אתכם ברעיונות חכמים ומוצרים צבעוניים. מזה 70 שנה אנחנו חותרים לאותה מטרה: מציעים מוצרים נהדרים כדי להפוך אנשים וחברות לעבודה יומיומית לקלה ויעילה יותר.

משווקים מורשים בישראל

עבדתי בכמה משרדים ותמיד אהבתי אותם. הם מורידים את העומס מהקירות (והשולחן) ומארגנים אותם. מקודד צבעוני ולשוניות אם תרצה. מוצר באיכות גבוהה. איך כל חברי לעבודה רוצים אחד כזה.
You'll love this too.
Reviewed in the United States on April 22, 2016
איזה כלי נהדר. הצלחתי להיפטר מכל לוחות התפסים התלויים. הקיר שלי נראה פנטסטי, זו מערכת נהדרת לשמירת החשבונות בהמתנה. היה כל כך דגדוג עם זה שהיה צריך לקנות סט אחר. זה הקל על חיי הרבה יותר.
Love it!
Reviewed in the United States on September 28, 2015